Brian Hayes

Gość specjalny

Brian i Shirley mieszkają w Edynburgu w Szkocji. Mają dwie dorosłe córki, troje wnucząt i troje prawnucząt.

Brian i Shirley przeprowadzili się do Edynburga z południowej Anglii w 1969 roku. W Edynburgu prowadzili trzy Kościoły - jeden z nich przez 22 lata.

Poruszeni przez potrzeby swojej najmłodszej córki, która choruje na zespół Down'a, Brian i Shirley założyli fundację Redwoods Caring Foundation (www.redwoods.org.uk), która oferuje stałą i dzienną opiekę dla osób dorosłych cierpiących na rozmaite schorzenia. W ramach tej służby członkowie zespołów codziennie oferują miłość Ojca wyrażoną na wiele praktycznych sposobów i modlą się także o ponadnaturalną interwencję Ojca, zgodnie z Jego obietnicami, wyrażonymi w słowach proroczych.

Brian regularnie podróżuje do Polski od 40 lat. W czasie jednej z wizyt do Polski w 1999 roku usłyszał o służbie Jacka Winter'a i Jacka Frost'a. Przesłanie to pojawiło się w krytycznym dla nich momencie, gdy chcieli porzucić służbę i odejść na emeryturę z kościelnego życia. Bóg Ojciec użył służby Jack'ów, by zacząć wprowadzać ich w objawienie tego, jak bardzo Ojciec w niebie ich kocha  i zaczęli podróż objawienia, które wiodło głębiej i głębiej w serce Ojca. Zmienił się główny nacisk w usługiwaniu Briana i od osiemnastu lat udziela i naucza na temat serca Ojca w lokalnych Kościołach, na konferencjach, a od 2012 roku prowadząc także Szkoły Serca Ojca.

Jego wizja to widzieć jak przywódcy i Kościoły są wyposażane i szkolone jak wzrastać do pełnej dojrzałości w Chrystusie i doświadczać niezwykłej rzeczywistości bezwarunkowej miłości Bożej.

Karina Kubaszewska

Lider zespołu posługującego

"Powiedział też do nich: "Żniwo wprawdzie wielkie, ale robotników mało; proście więc Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na swoje żniwo". Łk. 10,2    

Moją pasją jest zdobywać ludzi dla Jezusa. Moim szczęściem jest widzieć jak manifestuje się Boże zwycięstwo w sercu każdego kto już o nim usłyszał. Moim najgłębszym pragnieniem jest by nie było na ziemi nikogo, kto by za nim nie poszedł...

Myrtle Lawrence

Mam na imię Myrtle. Od ponad 30 lat  jestem liderem kościoła, muzykiem, liderem, uwielbienia i  posługi uzdrowienia. To brzmi jak kawał czasu, prawda? Ale był to okres pełen różnorodności, w tym m.in.  posługa  muzyczna, uzdrowienia, a w tym przez 9 lat służba ewangelizacyjna w więzieniach. Moją pasją jest oglądać ludzi uwalnianych ku wolności do bycia tymi kim naprawdę są w Jezusie.

David Coates

David jest żonaty od 30 lat, jest ojcem pięciorga dzieci i prowadzi rodzinny biznes inwestycyjny z najstarszą córką. Ma wizję, aby zobaczyć, jak Bristol przepełnia się ewangelią, a miasto staje się uzdrawiającą stolicą Wielkiej Brytanii! Chce widzieć wszystkich wierzących wyposażonych w dary Ducha Świętego, aby uzdrawiać chorych i demonstrować znaki i cuda wraz z głoszeniem ewangelii.

Ania Kotarska-Boczek

Jestem mamą dwójki cudownych dzieciaków: Nadii i Zachariasza. Od kilku lat mieszkamy w cudownej wielkopolskiej wsi. Pracowałam na misjach w Afryce i Azji. Najbardziej w życiu zachwyca mnie to, że  możemy mieć bliską, intymną relację z naszym Ojcem w Niebie, już tutaj na ziemi. Modlitwa o ludzi i z ludźmi o to, by mogli doświadczać doskonałej i wielkiej wolności i miłości jaką mamy w Bogu jest naszą pasją i naszym pragnieniem. W naszym domu gościmy dziesiątki ludzi, którzy tego właśnie szukają.

Claire Wallis

Mam na imię Claire i jestem zaangażowana w modlitwę o uzdrowienie od roku 1992 kiedy to sama zostałam uzdrowiona z pogarszającego się Zespołu Chronicznego Przemęczenia, który jest zaburzeniem autoimmunologicznym. Przez ostatnie 8 lat pełniłam funkcję Dyrektora Y & S HEALING ROOMS (Pokojów Uzdrowienia) i Międzynarodowego Stowarzyszenia HEALING ROOMS ( Pokojów Uzdrowienia). Moją pasją jest widzieć ludzi uzdrowionych i uwolnionych w Chrystusie.  Ponadto prowadziłam wiele warsztatów tańca uwielbienia oraz warsztatów modlitwy flagami, podczas których wiele osób zostało dotkniętych obecnością Pana przynoszącą im wolność i uzdrowienie.

Łukasz Gryś

Nauczyciel, wolontariusz działający pośród sierot w Ugandzie I w Rumunii, muzyk - gitarzysta, lider uwielbienia. Wielokrtony uczestnik Szkół Ojcowskiego Serca Boga.

Lyn Weaver

Witajcie. Jestem Lyn. Mam doświadczenie w poradnictwie chrześcijańskim oraz posłudze uzdrowienia wewnętrznego,  w której łącze różne metody korzystając jednocześnie z Darów Ducha Świętego, w tym daru proroctwa. Od ponad 30 lat posługuje w pokojach uzdrowienia, posłudze uzdrowienia na ulicach oraz w zespole Serca Ojca. Mam serce pełne głębokiego współczucia i zażyłości  z „TATĄ.”) Uwielbiam pomagać ludziom w odzyskiwaniu ich wewnętrznej wolności.

Agata Strzyzewska

Mówca, autor, streetworker. Jej misją jest inspirowanie innych do życia z pasją, działania w oparciu o powołanie i Bożą wizję. Jej filmy i nauczania inspirują do głębszej relacji z Bogiem. Prowadzi Fundację Wszystko Jest Możliwe, Kościół Uliczny w Gdańsku oraz autorski kurs online Szkołę Pasji i Wizji. Jest misjonarką w Pakistanie zaangażowaną w uwalnianie chrześcijan z niewolniczej pracy.

Adrian Galvin

Adrian pochodzi z Irlandii, a od 2006 roku jest misjonarzem w Wielkiej Brytanii.
Po uwolnieniu od alkoholizmu i wyleczeniu z psychozy wywołanej przez narkotyki, ma serce do dzielenia się z innymi dobrą nowiną, którą Jezus wciąż zbawia, leczy i uwalnia.
Zwłaszcza służba modlitwą uwolnienia to obszar, w którym Adrian został wyposażony przez Pana, aby inni mogli żyć w wolności.
Przesłanie serca Ojca jest również drogie Adrianowi, który zrewolucjonizował swoje życie poprzez spotkania z ojcowską miłością.
Odkąd zaczął przeżywać Boga w odrodzeniu, życie Adriana zostało naznaczone przez nadprzyrodzoną radość pana.

Ela Stawnicka - Zwiechel

Z wykształcenia dr filozofii. Z pasji - w służbie uwolnienia i uzdrowienia wewnętrznego od ok.20 lat. Jest liderem tej służby w KBwCh "Bez ścian"(pastor Marek i Kasia Majewscy) w Zielonej Górze:
- pisarka - autorka licznych publikacji o tematyce z zakresu filozofii dialogu (Stworzeni do relacji. Dialogiczne inspiracje Martina Bubera) i filozofii człowieka (Filozofia człowieka Antoniego Kępińskiego), biblijnej koncepcji człowieka (Człowiek:Stworzenie. Upadek. Zbawienie) oraz książki bazującej na doświadczeniu w pracy w terapii zranionej duszy człowieka oraz służby uwolnienia duchowego (Zabunkrowani. O chorobach duszy)
-kochająca Boga oraz Jego Obecność i ludzi, którym skutecznie pomaga od lat służąc darami Ducha Św. Współpracuje od kilku lat z Mirkiem Kujawą, pastorem Z Turku oraz Jego żoną Basią;
-szkolenie uczniów do służby uwolnienia oraz uzdrowienia wenętrznego - praktyczne szkolenie Bożej armii w Polsce; 
-współpracuje z pastorem Józefem Jasińskim, Januszem Lidnerem z Krotoszyna oraz Bozymi ludźmi, którzy maja na sercu niesienie wolności ludziom z problemami (zniewolonymi) wedle Izaj.61,1-3).

Midge i Debs Heard

Jesteśmy Midge i Debs. Jesteśmy małżeństwem od 16 lat. Kochamy Boga i uwielbiamy Go wielbić, śpiewając, grając na gitarze (Midge), tańcząc i malując (Debs). Posługujemy darem uzdrowienia, uwolnienia i proroctwa oraz jesteśmy częścią zespołu Healing Rooms. Oboje doświadczyliśmy uzdrowienia Boga w naszym życiu, fizycznie i emocjonalnie, i jesteśmy podekscytowani Bogiem.

Iwona Malottke

Nazywam się Iwona Malottke. Moją największa życiową pasją jest kochać i być kochaną. Uwielbiam mojego Pana Jezusa Chrystusa, tańczę dla Niego i śpiewam Mu.

       Mieszkam z moim mężem i dwoma synami-trzeci najstarszy wyprowadził się już. Nasza rodzina jest szczęśliwa, mamy dom, w którym jest obecna Miłość, to Osoba, którą pragniemy się dzielić zawsze. Mamy otwarty dom, zapraszamy do niego ludzi, dając im poczucie bycia częścią większej Bożej rodziny. Nasz Dom to Dom Ojca, na naszym stole zawsze jest kielich Krwi Przymierza i Ciało, które dało nam życie. Adorujemy z czcią tego, który tak bardzo nas umiłował i pragniemy by w  Domu Taty, przy Jego stole zasiadło wielu głodnych, chorych i zmęczonych, wierzymy, że On ich podniesie. Ramiona Ojca są dla nas otwarte wiec my otwieramy swoje pragnąc być rozpoznanymi po zapachu Taty - po Jego Miłości.

Susan Winter

Cześć, jestem Susan i kocham uwielbiać Boga! Przez taniec i pieś Bóg użył mnie by wprowadzić wolność, miłość i radość w sercach innych. Jestem podescytowana wykonując jego pracę i podejmując przygody, na które mnie zabiera.

Mirek i Barbara Kujawa

Z wykształcenia terapeuta terapii uzależnień, nauczyciel, oficer Policji, lat 54, żonaty, żona Barbara. Przez 37 byłem osobą uzależnioną. Od dwóch lat jestem pastorem lokalnym zboru "Jezus Żyje" w Turku. Od siedmiu lat ściśle współpracujemy wraz z żoną z dr Elżbietą Stawnicką w zakresie uwalniania ludzi od demonów. Prowadzimy systematycznie duchowe SPA i Szkołę Uwalniania - powołani do zwyciężania oraz usługujemy na różnych konferencjach. Mają pasją jest niszczenie dzieł diabła w zakresie ducha - głoszenie ewangelii, duszy - uwalnianie od demonów i ciała - fizyczne uzdrowienie.

Adam Kishtainy

Adam jest żonaty, ma 3 córeczki oraz mieszka i pracuje w Bristolu w Wielkiej Brytanii. Pracuje jako muzykoterapeuta i kapelan w hospicjum dla dzieci, a także naucza na kursie muzykoterapii na uniwersytecie. Adam wykorzystuje muzykę jako główną cechę swojej służby, aby przynieść uzdrowienie i transformację w życiu ludzi.

Mateusz Rakowski

Mam na imię Mateusz. Jestem szczęśliwym mężem i ojcem siódemki niezwykłych dzieci. Od 2012 roku po doświadczeniu Chrztu w Duchu Świętym rozkochałem się w Jezusie i od tamtej pory w sposób niezwykły doświadczam działania Ducha Świętego w swoim życiu. Tą miłością pragnę dzielić się z każdym człowiekiem. Bóg namaścił mnie do posługi kobietom. Przez modlitwę o uzdrowienie wewnętrzne uwielbiam widzieć ludzi uwalnianych i uzdrawianych przez Jezusa. Chcę codziennie oddawać Bogu chwałę, wysławiać i uwielbiać Jego Święte Imię oraz rozgłaszać Jego wielkie dzieła. Moją pasją jest oddawać Bogu chwałę przez profetyczną modlitwę, uwielbienie oraz dziękczynienie. O Jezusie mógłbym rozmawiać całe dnie!

Please reload

Zespół posługujący

Małgosia - 797 364 959

zapisy.wydarzenia@gmail.com

© 2018 by ewangelizator.pl

  • Facebook - Black Circle