Zespół

 

Karina Kubaszewska
Koordynator zespołu
 
Współorganizatorka wielu wydarzeń charyzmatycznych. Pod wpływem Ducha Świętego prowadzi szkolenia oraz posłuje darem proroctwa, modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie. Inicjatywa Szkoly Liderów Effatha jest kolejnym krokiem posłuszeństwa głosowi Bożemu, wypełnienie Bożego nakazu "Powiedział też do nich: "Żniwo wprawdzie wielkie, ale robotników mało; proście więc Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na swoje żniwo". Łk. 10,2
Małgorzata Lipczyńska
 
Od wielu lat służy Jezusowi przez modlitwę, posługę oraz swoje życie. Bóg w szczególny sposób do niej przemawia przez swoje Słowo z księgi psalmów: "Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną." Ps. 23,4. Na co dzień jest szczęśliwą mamą i babcią. Kocha malować anioły i lubi spacerować boso po porannej rosie.
Mateusz Rakowski
 
Szczęśliwy mąż i ojciec siódemki niezwykłych dzieci. Od 2012 roku po doświadczeniu Chrztu w Duchu Świętym rozkochał się w Jezusie i od tamtej pory w sposób niezwykły doświadcza działania Ducha Świętego w swoim życiu. Tą miłością pragnie się dzielić z każdym człowiekiem. Chce codziennie oddawać Bogu chwałę, wysławiać i uwielbiać Jego Święte Imię oraz rozgłaszać Jego wielkie dzieła. Jego pasją jest oddawać Bogu chwałę przez profetyczną modlitwę, uwielbienie oraz dziękczynienie. O Jezusie mógłby rozmawiać całe dnie!