Małgosia - 797 364 959

zapisy.wydarzenia@gmail.com

© 2018 by ewangelizator.pl

  • Facebook - Black Circle

Misja

 

Kursy, Szkolenia, Warsztaty
Pragniemy aby przez kursy, szkolenia, warsztaty wzrastało w nas poznanie Boga. Przez to poznamy również bardziej siebie, w każdym calu ucząc się postępować według powołania jakim zostaliśmy obdarzeni.
Posługa Uzdrowienia
Informacje wkrótce - niebawem uzupełnimy.
Wieczory Chwały
W odpowiedzi na to Boże wezwanie pragniemy szerzyć Chwałę Ojca na całej ziemi wykorzystując rożne dary i talenty, jakimi obdarzył nas Bóg, wtym śpiew, muzyka, taniec!
Wydarzenia Charyzmatyczne
Tak jak Jezus pragniemy na spotkaniach gromadzić „tłumy” by wypełnić obietnicę Boga i spotykać się razem na modlitwie posługując sobie nawzajem.
Ewangelizacja Świata
Nie można odkrywać człowieka, bez Chrystusa. Będziemy więc z misją Ewangelizacji docierać do każdego człowieka na tej ziemi. Bez względu na płeć, wiek, czy sytuację życiową chcemy,
żeby każdy w swoim życiu zakochał się w Jezusie!
Posługa na spotkaniach
Pragniemy dzieląc się własnym doświadczeniem osobistej relacji z Jezusem nieustanie składać świadectwo, że Jezus żyje i pozyskiwać ludzi dla Jezusa!
Dom Łazarza - modlitwa 24/7
Projekt Dom Łazarza 24/7 to budowa Domu modlitwy, gdzie nieustannie 24/7 będzie trwała modlitwa uwielbienia za Polskę i Świat. Gdzie będzie możliwość skorzystania z
                              posługi charyzmatycznej i Agapa. Pragniemy, aby to doświadczenie pokazane nam na modlitwie stało się już rzeczywistością.
Szkoła Nowego Życia
To miejsce gdzie na 9 miesięcy ludzie (bez względu na wiek, czy sytuację materialną) będą mogli mieszkając pod jednym dachem tworzyć wspólnotę życia. Zdobywać wiedzę, formację duchową, oraz w komunii
z Bogiem kształtować w sobie nowego człowieka.